Весь мир - любовь

 


Наталья Денисова

Изменения в правилах выдачи шенгенских виз!

Прочитав новость, была очень удивлена. Некоторые изменения кажутся разумными, некоторые - абсурдными, но в целом это вряд ли облегчит жизнь желающих эту самую шенгенскую визу получить.Судите сами:

У квітні набуває чинності новий кодекс ЄС, котрий регламентує правила отримання шенгенських віз. Відтепер для візи необхідно буде здавати відбитки пальців. ЄС створює інфобазу (VIS), в якій будуть зібрані дані всіх іноземців, котрі в′їжджають у "Шенген". Серед нових правил одержання і видачі короткострокових шенгенських віз - обов′язковий збір відбитків пальців. Причому цю процедуру потрібно проходити кожні 4 роки. У Брюсселі упевнені, що це допоможе в боротьбі з тероризмом.

Громадяни України, котрі хочуть отримати візу, мають подати закордонний паспорт, який видано в попередні 10 років. Громадянам із продовженими паспортами шенгенську візу не видадуть. Разом із заявкою на візу потрібно здати відбитки пальців (крім дітей до 12 років).

При діловій поїздці в ту чи іншу організацію ЄС потрібно надати дані персонально працівника, який запрошує, а не тільки організації. Здобувач візи повинен як мінімум один раз, при подачі заяви, з′явитися в консульському відділі.

Документи на візу потрібно подавати тільки в країні постійного місця проживання.

Через скасування транзитної візи "В", при транзиті потрібно оформляти звичайну візу, але вказати в анкеті відповідну мету в′їзду в країну.

Для багатьох країн візовий збір підвищать до 60 євро, але для українців віза як і раніше коштуватиме 35 євро.
Консульські установи за два тижнів після звернення зобов′язані призначити дату співбесіди.

Держави-члени ЄС зобов′язані забезпечити прямий доступ до консульських установ, якщо ви хочете оформити візу без посередників.

У випадку відмовлення у видачі візи вам зобов′язані пояснити її причину.

Новий кодекс має на меті систематизувати процедуру, що видаються на термін до 5 років, з можливістю перебування в шенгенській країні 90 днів за півроку.

Зазначимо, що Європейський парламент прирівняв довгострокові шенгенські візи до посвідки на проживання.

Документ передбачає надання права власникам довгострокових шенгенських віз (студентам, викладачам, науковцям тощо) права на вільне пересування до інших країн, які входять до Шенгенської зони.

Досі Шенгенська угода не дозволяла власникам довгострокових віз відвідувати інші країни Шенгенської зони, або їздити транзитом через інші країни, окрім тієї, яка видала візу.

Тут

 Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 21

отпечатки помогут бороться с терроризмом...хм...а где уверенность,что наши пальчики не приставят к какому-то криминальному делу..
та к ти можеш таке припускати? вони ж тікі чесні ))) а от ми терористична держава шо абзац, всіх роботодавців з європи тероризуємо ))
:)))
хм,У випадку відмовлення у видачі візи вам зобов
ну, оно-то как-то приятнее, но толку, по сути, не очень много
но приятнее, это факт )
Рекомендував цей запис

корисна інфа

Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись

Спасибо за полезную инфу!

всегда пожалуйста:)
http://sharetravel.com.ua/489742.html ситуация чуть лучше
Да, я вчера в новостях слышала...)
Рекомендував цей запис

Шось останній абзац повністю заперечує саму суть створення зони Шенген. або нашим вішали лапшу на вуха. а взагалі і ЄС вже поє***ло з тим тероризмом.

суть шенгенской зоны не в удобстве туристов, в а удобстве перемещения в ее рамках граждан стран, в нее входящих. а вообще последние абзацы сильно удивили, да.
Рекомендовал эту запись
блять, ну про отпечатки это они загнули конечно...
см. следующий пост http://sharetravel.com.ua/489742.html

 tags

Warning

Товарищи, друзья и прочие интересующиеся. В этом блоге все, что не касается путешествий, создается в режиме friends-only.

Рекомендации в этом режиме не работают!


В мечтах я там

Искать и не сдаваться

Google
Пользовательского поиска

География

Мои поездки


Кликаем

Лучше пингвин в руках

Откуда дорогие гостиСколько ж вас
Besucherzahler eharmony
счетчик посещений

Антиинтересы
аниме, быть несчастной, Горан Гавранчич, дурочки, занудство, Інтер (Мілан), книги Диккенса, Льоня Космос, ПОЛИТИКА, портвейн, слово "капец", собаки, сопли в сахаре, спам и спамеры, суши, тупі люди, фашизм, феминизм, эмо


Гений дня

При малейшей вомзоможности встать и сказать - говори,

если можно соврать чтобы беды избежать - сразу ври,

и не плачь без особых причин, мальчик мой,

ибо слезы мужчин разрушают озоновый слой.

"Ундервуд"


Интересы
Джанлуджи Буффон, Динамо Киев, Дюма и его герои, жизнь без никотина, журналистика, Кара-Даг, квантовая механика, квантовая теория информации, Киев, Крым, легкость бытия, лимит добрых дел, Литература, мосты над реками, мужчины, ночная жизнь, ночные посиделки, отношения, пингвины, путешествия, секс на пляже, смотреть в звездное небо, страстные танцы, театр, тіффані амбер тіссен, умные книги, физика, флирт, футбол, хайвей

календарь
Январь
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua